Spring Sale! 98% попуст на online курс за Sports&Exercise Nutrition + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335 eur) по цена од 399 ден. (6.4 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Spring Sale! 98% попуст на online курс за Sports&Exercise Nutrition + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335 eur) по цена од 399 ден. (6.4 eur)

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

20,770 ден.

Попуст

98%

Заштеда

20,371 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 6

 • Shaw Academy, Fitzwilliam Street Upper, Grand Canal Dock, Dublin, Ireland

 • 01 662 1000

 • support@liveonlineacademy.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 18:00 Саб-Нед: 09:00 - 18:00 09-20

Добивате

Онлајн курс за Sports&Exercise Nutrition + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестирања
 • Бонус Q&A сесии
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.02.2018 до 03.05.2018
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Курсот за спортска нутриција е специјално дизајнирана за да им пружи на студентите напредни вештини и знаења кои се есекцијални во постигнувањето на атлетските и нутриционистичките цели.

Овој курс е многу погоден како за лични така и за професионална употреба.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ