New Year, New You! 98% попуст на online курс за Viral Marketing од "Live Marketing Academy" во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

New Year, New You! 98% попуст на online курс за Viral Marketing од "Live Marketing Academy" во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

24,490 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23,994 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3

Добивате

Viral Marketing online курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА
* Погледнете го деталниот распоред ТУКА

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

*Регистрирајте се во првите 48 часа и ќе добиете бесплатен бонус пакет заедно со вашиот курс кога ќе го следите првиот webinar.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.12.2016 до 18.02.2017
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • ​Курсот се изведува онлајн, на англиски јазик.​
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.​

Опис

Секој маркетер се стреми неговите кампањи да бидат вирални. Трикот е да ја кажете вашата приказна преку добро напишана содржина и со тоа да ја заинтересирате вашата таргет заедница за да и таа сака да биде дел од една успешна приказна. Виралниот маркетинг е метод со помош на кој вашата содржина ќе направи вистински бум на интернет, а вашите клиенти ќе ја рашират пораката низ интернет мрежата со цел ефектот да биде уште поголем.

Во овој курс ќе научите како вашата содржина да добие вирална популарност со што вашата приказна ќе биде прикажана во најдобро можно светло, на вистинското место, во вистинското време и ќе допре до вашата таргетирана заедница. Доколку сакате да привлечете голем број на корисници за што е можно пократко време а притоа да остварите најголем поврат на инвестираните средства (ROI) тогаш започнете го овој курс и зафатете се со работа!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ