Денови на eLearning! 98% попуст на online курс за Viral Marketing + сертификат од Live Marketing Academy во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на eLearning! 98% попуст на online курс за Viral Marketing + сертификат од Live Marketing Academy во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

24,490 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23,994 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1

Добивате

Viral Marketing online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА
* Погледнете го деталниот распоред ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2017 до 24.10.2017
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи 1 купон, а максимум 4 купони како подарок
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на [email protected]

Опис

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Секој маркетер се стреми неговите кампањи да бидат вирални. Трикот е да ја кажете вашата приказна преку добро напишана содржина и со тоа да ја заинтересирате вашата таргет заедница за да и таа сака да биде дел од една успешна приказна. Виралниот маркетинг е метод со помош на кој вашата содржина ќе направи вистински бум на интернет, а вашите клиенти ќе ја рашират пораката низ интернет мрежата со цел ефектот да биде уште поголем.

Во овој курс ќе научите како вашата содржина да добие вирална популарност со што вашата приказна ќе биде прикажана во најдобро можно светло, на вистинското место, во вистинското време и ќе допре до вашата таргетирана заедница. Доколку сакате да привлечете голем број на корисници за што е можно пократко време а притоа да остварите најголем поврат на инвестираните средства (ROI) тогаш започнете го овој курс и зафатете се со работа!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ