50% попуст на љубовна тегличка со љубовни пораки и чоколатца во форма на срце од Креатива во вредност од 400 ден. по цена од 200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на љубовна тегличка со љубовни пораки и чоколатца во форма на срце од Креатива во вредност од 400 ден. по цена од 200 ден.

Цена

200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

200 ден.

Купени : 1

Добивате

Љубовна тегличка со љубовни пораки и чоколатца во форма на срце

*Пораките може да бидат на македонски, англиски, турски или албански јазик


Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.05.2018 до 16.06.2018
  • Откако ќе го купите купонот потребно е да го испратите на емаилот kkreativaa@gmail.com заедно со количината на производот и вашите податоци за достава: име и презиме, адреса и телефонски број
  • За да ги видите сите достапни модели, контактирајте ја компанијата на емаил
  • Доставата изнесува 130 ден. и се плаќа при прием на пратката
  • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

Опис

Креатива е онлајн продавница за уникатно и рачно изработени подароци за секоја прилика. Роденден, годишница, Валентајн или некоја друга прилика збогатете ја со подароци од нашиот креативен тим. Нашите производи се достапни само онлајн, може да ги погледнете на нашиот Instagram профл или на нашата веб-страна.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.