99% попуст на online курс за Adobe Lightroom + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

20770 ден.

Попуст

99%

Заштеда

20460 ден.

Купени: 2

Добивате

Adobe Lightroom online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестирања
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A сесии
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 30.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Иако правиме се што е потребно за прекрасна фотографија, правилна експозиција, добра композиција, адекватна тема и предмет, некогаш ни е потребно да зачекориме подлабоко во едитирање на нашите фотографии. Независно дали се за личнa или професионалнa намена, со овој курс ке стекнете познавање за врвно користење на Adobe Lightroom. Со овој програм за едитирање, многу лесно ќе ги реализирате креативните предизвици и ќе ви се отвори целосно нов свет за вашите вештини.

Курсот се содржи од осум лекции од по еден час кои се спроведуваат во живо, во период од еден месец, каде не ви е потребно претходно познавање, правејќи го курсот идеален за секој кој појавува интерес да научи нешто ново и интересно за сите видови на smartphone фотографии.

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Организирај се!
 • Креативно едитирање
 • Истражи го светот во боја и во црно-бело
 • Едитирај со брзина
 • Направи си прв photobook
 • Обелодени ги детаљите

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.