9 ја следат оваа компанија


img

- 20%

Shea Butter Ultra Rich Body Cream (200ml)

2190 ден.

1752 ден.

Шифра:

01CP200K17

Опис

Shea Butter Ultra Rich Body Cream (200ml)

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи
  • Време потребно за достава во Скопје: 1-2 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 333 156
  • Види ја продавницата на "Loccitane" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Природна козметика од југот на Франција уште од 1976 година.

L'Occitane од Прованса е врвна француска козметика од природни активни состојки, мириси и парфеми за домот. Производите не содржат состојки од животинско потекло, не се тестирани на животни, и се вистински извор на добро чувство и оттаму вистинска убавина.

Вистинска приказна.

Мирисите и традициите од областа Прованса се во срцето на L’OCCITANE, единствен регион каде што Природата е толку прекрасна, а цветовите ја пленат душата. Органски есенцијални масла од смиљ кој доаѓа од Корзика, вербена, масло од бадем, производи од цвет од цреша, ружа, божур од Прованса...од овие жетви пристигнуваат природни и автентични производи за нега целото тело, и парфеми, ефективни и деликатно искушувачки.
Козметика за нега на лице, коса и тело, парфеми, декоративна козметика и производи за релаксација, парфеми за домот и сенсорални мириси.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.