За блескава и здрава коса! 40% попуст на органски шампон LOGONA по избор: од коприва, маточина или мед и пиво

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

935 ден.

Попуст

51%

Заштеда

485 ден.

Купени: 1

 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Добивате

 • Шампон од коприва, цена: 935 ден. 561 ден.
 • Шампон од маточина за масна кожа и склап, цена: 595 ден. 357 ден.
 • Шампон за волумен од мед и пиво, цена: 595 ден. 357 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.12.2018 до 28.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно од компанијата Логона - Природна Органска козметика.

Опис

Прекрасна коса за млади и возрасни!

Специјално развиен органски шампон за негување на коса и скалп. Овој шампон за есенцијална нега од коприва е наменет за целото семејство. Внимателно избраната комбинација на активни состојки за чистење на растителна основа обезбедуваат нежна нега. Природните хидратантни и драгоцени растителни екстракти како што е органската коприва обезбедуваат волумен, сјај и свежина. Погоден за секојдневна употреба и за сите типови на коса. Без конзерванси, вештачки бои и мириси.

ЛОГОНА нежна нега на косата - природно убава и здрава коса

Ништо не привлекува повеќе внимание од здрава и сјајна коса. ЛОГОНА производите за нега на коса и даваат на вашата коса сè она што и е потребно за да
ја зачува својата природна убавина. За секој тип на коса потребна е соодветна нега. Без оглед дали вашата коса е тенка, оштетена, масна или без сјај, најновата производна програма за коса од ЛОГОНА, шампони и производи за нега на коса, ќе ви помогнат да го вратите природниот баланс и здравиот изглед на вашата косата. Ревитализирачките активни растителни состојки и природните хидрирачки агенси обезбедуваат трајна нега и и даваат сјај и еластичност на вашата коса. Благодарение на благопријатните растителни состојки за чистење, ЛОГОНА шампоните се погодни за секојдневна употреба.

ЛОГОНА гаранција за квалитет

 • Во согласност со строгите критеруими на BDIH и NaTrue за сертифицирана природна козметика
 • Без синтетички бои, мириси и конзерванси
 • Без парафински масла или било кои други суровини од нафтената индустрија
 • Made in Germany: развиена и произведена во Германија
 • Произведена од растителни масла и екстракти од ОРГАНСКО производство
 • Развиена и произведена без тестирање на животни
 • Дерматолошките тестови докажале добра компатибилност на сите производи

Шампон за баланс - маточина

Специјално развиен за нега на масна коса и осетлива кожа на главата. Содржи благи средства за чистење како и смирувачки комплекс од бетаин, протеини од свила и пченични никулци. Го остранува вишокот на маснотии и ги хармонизира функциите на лојните жлезди. Органско одгледуваната маточина и природните хидрирачки агенси помагаат на вашата коса да ја врати еластичноста и здравиот изглед.

Шампон за волумен - мед и пиво

Дава значително зголемување на волуменот на вашата коса, ја прави еластична истовремено зајакнувајќи ја структурата на слабата и кршлива коса. Благите пенливи средства заедно со пивото кое ја подобрува структурата на косата, акацијата, екстрактот од невен и пченичните никулци кои ја хранат и растителниот глицерин кој хидрира ѝ даваат на вашата коса здрав сјај и волумен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.