98% попуст на оnline курс за изучување на англиски јазик во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од London Institute of English во вредност од 24 118 ден. (412 €) по цена од 449 ден. (7 €)

Цена

449 ден.

Вредност

24118 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23669 ден.

Преостанато време

Купени: 16

Добивате

Online курс за учење на англиски јазик

 • Времетраење: 6 месеци
 • По завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.08.2020 до 17.10.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да го активирате ваучерот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
 • Во полето Provide voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide security code внесете го пинот на купонот
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Сертификатот е бесплатен и во електронска форма
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: office@institutelondon.co.uk
   

Опис

 • Усовршете го вашиот Англиски јазик за краток временски период со интензивни секвенци на часови кои се следат целосно онлајн
 • Почетниците во изучување на англиски јазик можат да направат бесплатен тест за одредување на нивото на познавање на јазикот пред почетокот на курсот
 • Курсот е адаптиран според индивидуалното ниво на познавање на англискиот јазик
 • Сами го одредувате интензитетот на следење на курсот, со пристапување на интернет од било кое место и во било кое време
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други

Наставната програма вклучува:

 • Дијалог
 • Симулации
 • Статии и дијалози
 • Тестови за оценување
 • Теоретски вежби

Повеќе информации можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.