11 ја следат оваа компанија


Лосион за мажи за по бричење

980 ден.

Шифра:

02170
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

Антибактериски и ревитализирачки

 • Со ароматичен мирис на неодоливо силна маженствена нота. Содржи првокласни растителни состојки со антибактериско дејство кои ја спречуваат иритацијата и ја смируваат кожата по бричењето.
 • Овој лосион ја ревитализира и хидрира кожата, оставајќи долготрајно чувство на свежина по бричењето.

Количина: 100ml

Состав:

 • Гинко (Гинко Билоба) - Моќта на ова растение е препознаена во Кина пред повеќе од илјада години. Флавонидите, кои може да се најдат во гинко, се особено важни за кожата. Тие ја штитат од слободните радикали, кои го забрзуваат неговото стареење. Покрај тоа, гинко ја зацврстува кожата и ја прави поцврста, истовремено подобрувајки ја циркулацијата воклетките и со тоа го активира метаболизмот.
 • Кофеин - Кофеинот е причината зошто кафето се смета за стимуланс. Неговата примена во козметиката е важна затоа што го стимулира метаболизмот на кожата и ја подобрува нејзината циркулацијата.

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.