Релаксирајте се во Лотус Медикус! До 34% попуст на масажа по избор или пилинг на цело тело во вредност од 800ден. по цена од 550 ден.

img

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

30%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 20

 • Варшавска 14/2, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076998309

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа со ароматизирани масла 1,200 ден. 790 ден.
Пилинг на цело тело 800 ден. 550 ден.
Парцијална масажа (грб, раце, врат) 500 ден. 350 ден.

 • Релакс масажа со ароматизирани масла  (масажата трае 50 мин)
 • Пилинг на цело тело
 • Парцијална масажа (грб, раце, врат) (масажата трае 30 мин)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.02.2023 до 31.03.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Релакс масажата е вистински избор доколку на Вашето тело му е потребно опуштање. Делува на намалување на болките и ослободување од стресот, ја подобрувајќи цикулацијата и ја враќа позитивната енергија.
Релакс масажата се препорачува за чувство на опуштеност,освеженост и смиреност.

Направете детален пилиг на цело тело за отстранување на сите нечистотии и истрошени и девитализирани клетки од кожата.
Ексфолијацијата на телото ја подобрува циркулацијата и тонусот на кожата, ги елиминира бактериите, го изедначува тенот и ја остава кожата мека.

Парцијалната масажа делува на нервниот и мускулен систем на вратот и грбот.
Со зголемување на протокот на крв во ткивата и ослободување на напнатоста, масажата не само што помага во ублажување на болката, туку исто така може да помогне во елиминирање на токсините и оксигенатните клетки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.