#СкопјеГурман! До 46% попуст на јадење или десерт по избор: хамбургер + помфрит, алфредо паста, цезар салата или чоко торта во Lounge Bar Tasty

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 130

 • ул.Св.Кирил и Методи бр.56 б (спроти Цветен пазар)

  Одведи ме таму

  070 333 915

  loungebar.tasty@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Хамбургер + помфрит 260 ден. 159 ден.
Цезар салата 220 ден. 129 ден.
Алфредо паста 220 ден. 119 ден.
Чоко торта 120 ден. 79 ден.
Скопско 1+1 100 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав на јадењата:

 • Хамургер + помфрит – леб, ајсберг, корнишони, домат, говедска плескавица, карамелизиран кромид, чедар, сосови, помфрит
 • Паста Алфредо – пилешко месо, хопла, пармезан, зачини
 • Цезар салата – ајсберг, стек, дресинг, јајце, сув домат, крутони, пармезан
 • Чоко торта – сладок десерт

Повелете во новоотворениот Lounge Bar Tasty и уверете се дека тоа е вистинското место за да ги пробате највкусните оброци!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.