Неодолива храна 24 часа во текот на денот! До 44% попуст на јадење по избор: пица капричиоза или кватро формаџи, цезар или шеф салата во Lounge Bar Tremnik

РАСПРОДАДЕНО

Неодолива храна 24 часа во текот на денот! До 44% попуст на јадење по избор: пица капричиоза или кватро формаџи, цезар или шеф салата во Lounge Bar Tremnik

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

160 ден.

Попуст

38%

Заштеда

61 ден.

Купени : 10

 • Бул. Борис Трајковски бр. 35, Кисела Вода

 • 077 404 918, 078 358 205

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • Шеф салата (300 гр.), цена: 160 ден. 99 ден.
 • Цезар салата (300 гр.), цена: 160 ден. 99 ден.
 • Пица капричиоза (30 cm), цена: 230 ден. 129 ден.
 • Пица кватро формаџи (30 cm), цена: 290 ден. 169 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.05.2018 до 17.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е резервација 
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Ресторанот работи 24 часа од понеделник до недела

Опис

Состав на јадењето:

 • Цезар салата (300 гр.): Ајсберг, рукола, пилешко месо, домат, кубети, дресинг
 • Шеф салата (300 гр.): Ајсберг, рукола, карамелизирано јаболко, пршут, кубети, дресинг

Уживајте во урбан амбиент и неодоливи вкусови во новоотворениот Lounge bar Tremnik.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ