- 24%

23% попуст на Love рамка со принт по избор od ЗАРТ

490 ден.

370 ден.

 • ул. Ташко Караџа бр.12

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опис

LOVE рамка со принтана слика по избор

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 10.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.