НАЈГОЛЕМИОТ ПОПУСТ до сега на новата колекција во "D Sportska Oprema"

РАСПРОДАДЕНО

НАЈГОЛЕМИОТ ПОПУСТ до сега на новата колекција во "D Sportska Oprema"

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 490

 • Ул.1732 бр.2 , Градски Стадион 1000 Скопје, Македонија

 • [email protected]

 • Nike Т.Ц. Skopje City Mall (втор спрат, лок. 318а) 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 02 3070 176

Добивате

Купон со кој добивате:

 • 40% попуст за купени 3 производи од новата колекција (3 купони)
 • 35% попуст за купени 2 производи од новата колекција (2 купони)
 • 30% попуст за купен 1 производ од новата колекција (1 купон)
 • И дополнителни 10% попуст на веќе намалените цени на производи!
 • "D Sportska Oprema" (Skopje City Mall, Градски Стадион, Куманово, Тетово)

Попустот важи за сите брендови: Hummel, Adidas, Nike, Puma, Reebok, Converse, Carrera, Copperminer, Icepeak, Colmar, Astrolabio, Joma

*Попустот од 35% (за 2 купени производи) односно 40% (за 3 купени производи) важи за производи кои се со цена над 990 ден.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.12.2016 до 17.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на D Sportska Oprema (Skopje City Mall, Градски Стадион, Куманово, Тетово)
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на D Sportska Oprema
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот неможе да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците
 • Доколку производот кој сакате да го купите е веќе на акција, попустот се пресметува на првичната цена на производот 

Опис

Djak Sport (Во Македонија D Sportska Oprema - Skopje City Mall, Градски Стадион, Куманово, Тетово) е еден од најголемите мултибренд ланци на спортска опрема во Србија и регионот на југоисточна Европа. Сите најпознати светски брендови се достапни во нашиот асортиман: Nike, Adidas, Reebok, Hummel, Converse, Puma, Asics и многу други. Почнавме со идеја да внесеме здрав дух во сите сегменти на животот преку најпознатите спортски брендови, нивните препознатливи услуги и врвниот бизнис. Србија е пазарот од кој тргнавме пред две децении, а сега не има и во Црна Гора, Босна и Херцеговина и Македонија, а ние и понатаму продолжуваме да го шириме нашиот пазар. Имаме голема понуда на патики, облека и опрема од најпознатите брендови за фудбал, трчање, кошарка, ракомет, одбојка, тенис и било која секојдневна прилика.

Компанијата е и ексклузивен увозник и дистрибутер на реномираниот дански производител на спортска опрема Hummel, познати по нивната ракометна, фудбалска и модна програма. Во нашите спортски продавници работат над 700 вработени во повеќе од 80 малопродажни објекти во поширокиот регион. Нашата цел е да понудиме голем избор и квалитетна спортска опрема на едно место за сите генерации, рекреативци и спортисти, како и да создадеме задоволство и пријатно купување во нашите продавници.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ