41 ја следат оваа компанија


Друштвена игра Лудо џиновско уво

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 5+ години
 • Потребни батерии: 3 AAA/LR06 ( вклучени во пакувањето )
 • 6 различни звучни ефекти

Лудо џиновско уво е смешна друштвена игра, целта на играта е да се пренесат различни пораки преку џиновското уво. Со оглед на тоа дека увото не е исчистено долго време и во него се случуваат чудни работи, многу е можно пораката да се промени од првиот до последниот играч. Ако последниот играч успее да го слушне тоа што го кажал првиот играч, тој победува! Со среќа!

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 03.12.2019 до 10.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.