12 ја следат оваа компанија


Луксузни кожни влошки со гел перничиња MONETA Soft Gel

820 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

MO0835

Опис

Луксузни кожни влошки со гел перничиња за комфорен чекор.

 • Луксузна анатомска влошка, које е комбинација од мека јагнешка кожа и латекс пена која содржи во себе активен јаглен.
 • Влошката е поставена на пластичен калап кој обезбедува здрава поддршка на лонгитудиналниот мост.
 • Во неа има вградени меки силиконски перничиња на посебни зони на притисок (напред и на петата) која заедно со карбонското антишок перниче, ги компензира ударите при чекорење и го намалува притисокот и болките во нозете.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.