3 ја следат оваа компанија


Луксузно пакување со 8 пралини

495 ден.

Шифра:

14-A97
  • Ул. Димитрие Чуповски, Центар, Скопје (спроти Стопанска Комора на Р.М.)

    Одведи ме таму

    078288504

    info@jass.com.mk

Опис

Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 8 пралини (±125 g)

Детали за испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.