1 ја следи оваа компанија


img

Лустери за детска соба

2000 ден.

800 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Со купување на оваа понуда со Mastercard картичка добиваш 10% бонус во твојата торбичка по повод KIDS WEEK кампањата.

Опис

Лустери за детска соба по избор, со следните спецификации:

  • Материјал: ПВЦ
  • Тип на фасонка: E27
  • Сијалици: 1

** По купувањето на купонот, ве молиме контактирајте ја компанијата за утврдување на комбинацијата на бои

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Viento Lighting"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Со нашето сопствено производство што се произведува во Истанбул, Турција може да најдете се што посакувате за осветлување и украсување на вашиот дом.

 "Viento Lighting" ви го овозможува најдобар квалитетет

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.