12 ја следат оваа компанија


Lutein PLus (60 капсули)

1628 ден.

Шифра:

CV0153

Опис

Додаток во исхраната со лутеин Lutein PLUS е комплексен производ кој во својот состав содржи: лутеин, зеаксантин, боровинка... Една таблета Lutein Plus овозможува количина на лутеин како во две големи порции спанаќ или 2 шолји жолчки од јајца! Дозирање: 1 капсула дневно или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 60 СОСТАВ 6 мг Лутеин, 0.5 мг Зеаксантин, 50 мг Витамин Ц, 200 И.Е. Витамин А, 25 мг Екстракт од боровница Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.