63% попуст на масажа на грб во времетраење од 30 минути во LUV Козметичко Студио во вредност од 400 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • Мишко Михајловски 17, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 950 282

Добивате

Масажа на грб во времетраење од 30 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2021 до 31.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.