Сѐ за вашата убавина! До 60% попуст на третман по избор: шишање или фенирање + ампула, релакс масажа, маникир или педикир со гел лак + масажа, депилација на нозе и раце за жени или депилација на нозе за мажи од Luxor Beauty

Цена од

160 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

60%

Заштеда

240 ден.

Купени: 27

Добивате

Опции на понудата:

Фенирање + ампула 400 ден. 160 ден.
Шишање + фенирање + ампула 700 ден. 290 ден.
Релакс масажа на цело тело (50 мин.) 700 ден. 350 ден.
Маникир со гел лак + масажа на дланки 800 ден. 350 ден.
Педикир со гел лак + масажа на стопала 900 ден. 450 ден.
Депилација на нозе + раце (жени) 900 ден. 450 ден.
Депилација на нозе (мажи) 800 ден. 390 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.03.2020 до 31.03.2020
 • Kупонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Опцијата за масажа важи и за жени и за мажи
 • Опцијата за фенирање важи за право фенирање
 • Депилацијата се врши со ладен восок

За компанијата

Повелете во новоотворениот луксузен салон и дозволете професионалци да се погрижат за вашата убавина

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Фризерски услуги
 • Масажи
 • Маникир
 • Педикир
 • Депилација (мажи и жени)
 • Трепки, веги
 • Шминка
 • Хилурон
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.