За модерен изглед во летото! Купон од 99 ден. со кој добивате до 25% попуст на целиот асортиман на очила за сонце во Luxor Optic

РАСПРОДАДЕНО

За модерен изглед во летото! Купон од 99 ден. со кој добивате до 25% попуст на целиот асортиман на очила за сонце во Luxor Optic

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Купени : 16

 • ТЦ Бисер Приземје лок. 94

 • 078 358 575; 070 260 683; 02 6091 199

 • luksoroptik@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 21:00 Саб: 10:00 - 17:00

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате од 20 до 25% попуст во зависност од брендот на целиот асортиман на очила за сонце  

*Производите се од познати брендови како што се: Police, Givenchy, R.Cavalli, Laura Biagiotti, Blumarine, Italia Independent, Karl Lagerfeld, Adidas, Byblos, original Polaroid, Murano Ultra Limited и Furla

*Редовната цена на сите производи се движи од 1.000 ден. до 25.000 ден.
*Количините се ограничени!
*Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.05.2017 до 20.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за купување на 1 прозвод
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Luxor Optic која се наоѓа во трговскиот центар Бисер датира веќе 15 години. Одбрани брендирани производи и врвна услуга и квалитет. Продажба на најнови, брендирани и прекрасни очила за сонце и диоптрија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ