Специјална предновогодишна акција! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на сите видови диоптриски стакла, диоптриски рамки и очила за сонце во Luxor Optic

Цена

99 ден.

Купени: 31

 • ТЦ Бисер Приземје лок. 94

  Одведи ме таму

  078 358 575; 070 260 683; 02 6091 199

  [email protected]

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 50% попуст на сите диоптриски стакла со заштитни слоеви
 • До 50% попуст на сите диоптриски рамки или гратис диоптриски стакла (пластика) со заштитни слоеви со ваша диоптрија за секој купен пар диоптриски рамки
 • До 50% попуст на очила за сонце

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.11.2018 до 30.12.2018
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Луксор Оптик
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Количините се ограничени
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Диоптриските стакла се од органска пластика со заштитни слоеви од италијанско потекло и врвен квалитет специјално адаптирана на вашата диоптрија

Luxor Optic која се наоѓа во трговскиот центар Бисер (на приземје) датира веќе 15 години. Располага со голем избор на најактуелни светски брендови на сончеви и диоптриски очила и рамки и врвна услуга и квалитет. Од почетокот на своето постоење оваа оптика работи со врвните и најактуелни брендови како: Ray Ban, Emporio Armani, Dolce & Gabbana, Vogue, Versace ,  Police, Gucci, Roberto Cavalli, Police , Givenchy, Carrera, Boss, Pollaroid, Guess, Blumarine, Byblos ,Laura Biagotti, Italia independent, Adidas и многу други.

Во областа на диоптријата работи со врвни италјански, француски  диоптриски стакла, пластика, прогресиви во сите индекси со заштитни слоеви, леќи прилагодени за вашата диоптрија.Изработени се со најсофистициран начин со врвни технологии за квалитет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.