Неодоливи вкусови во новоотворениот Ресторан MaBelle! До 48% попуст на јадење по избор: бургер, пица, цезар салата, пилешки прсти, ребра MaBelle, кременадла MaBelle

Цена од

109 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

210 ден.

Попуст

48%

Заштеда

101 ден.

Купени: 114

 • Drezdenska 19 lamela 2, lokal 9 Skopje 1000

  Одведи ме таму

  071 533 001, 072 246 466

Добивате

Опции на понудата:

Бургер Superior (200 гр. со моцарела) 180 ден. 109 ден.
Пица пеперони (средна – 32cm) 200 ден. 119 ден.
Пица капричиоза (средна – 32cm) 210 ден. 139 ден.
Пица пеперони (фамилијарна) 370 ден. 229 ден.
Пица капричиоза (фамилијарна) 380 ден. 249 ден.
Пилешки прсти 200 ден. 109 ден.
Цезар салата 210 ден. 109 ден.
Ребра MaBelle (250 gr) 220 ден. 169 ден.
Кременадла MaBelle (250 gr) 210 ден. 119 ден.

*Со купување на купон добивате дополнителен 15% попуст на чаша или шише вино, пиво (0,5l) или газирани сокови директно во ресторанот.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 071 533 001 или 072 246 466
 • Понудата важи за ресторанот, не важи за носење

Опис

Повелете во новоотворениот ресторан MaBelle и пробајте ги највкусните оброци во градот.

Ве очекува пријатен амбиент, релаксирачко опкружување и одлична храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

gorgievski.viktor

Фамилијарната пица Капричиоза е перфектна, превкусна, пребогата, препорачувам да ја пробате.

Член на Grouper од: 25-02-2011

sandra

Здраво, мило ни е што ви се допадна пицата, драго ни е кога нашите корисници се задоволни.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.