#СкопјеГурман! До 48% попуст на јадење по избор: пица, цезар салата, пилешки прсти, ребра MaBelle, кременадла MaBelle, топло ладно, бургери

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

47%

Заштеда

61 ден.

Купени: 412

 • Drezdenska 19 lamela 2, lokal 9 Skopje 1000

  Одведи ме таму

  071 533 001, 072 246 466

Добивате

Опции на понудата:

Топло ладно 150 ден. 79 ден.
Пица капричиоза (средна – 32cm) 210 ден. 129 ден.
Пица пршута (средна – 32cm) 270 ден. 149 ден.
Цезар салата 210 ден. 109 ден.
Пилешки прсти 200 ден. 109 ден.
Ребра MaBelle (250 gr) 220 ден. 149 ден.
Кременадла MaBelle (250 gr) 210 ден. 99 ден.
Пица Пеперони 200 ден. 109 ден.
Шопска салата 130 ден. 69 ден.
Обичен бургер + помфрит 140 ден. 89 ден.
Бургер 4 глицериди (кашкавал, врат, јајце) 230 ден. 139 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 30.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 071 533 001 или 072 246 466
 • Понудата важи за ресторанот, не важи за носење

Опис

Повелете во новоотворениот ресторан MaBelle и пробајте ги највкусните оброци во градот.

Ве очекува пријатен амбиент, релаксирачко опкружување и одлична храна!

За компанијата

Во ресторан MaBelle ве очекува пријатен амбиент, релаксирачко опкружување и одлична храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.