City Mall - Late Night Shopping! Водечки бренд за професионална козметика! Купон од 89 ден. со кој добивате до 50% попуст на одредени производи од најпопуларниот светски бренд за декоративна професионална шминка MAC

Купени: 114

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 308 3177

Добивате

Купон од 89 ден. со кој добивате од 20% до 50% попуст на најпопуларниот светски бренд за декоративна професионална шминка

*Попустот се однесува на повеќе од 400 означени артикли за лице, уста, очи и тен 

*Дел од производите се прикажани во галеријата

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2019 до 07.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Промоцијата важи единствено за продавницата во City Mall од 05.07-07.07.2019
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата во City Mall, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

M·A·C (Make-up Art Cosmetics), водечки бренд за професионална козметика кој е дел од Estée Lauder Companies, Inc. основан во Торонто (Канада) 1984 година. Популарноста на брендот се зголемува со тек на годините, благодарение на усменото пренесување на шминкерите, моделите, фотографи и новинари низ цел свет. M·A·C денес е присутен во 110 светски земји и територии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.