Највкусниот мексикански сендвич во градот! 44% попуст на Machete сендвич во BackYard Lounge Bar and Kids Area во вредност од 230 ден. по цена од 129 ден.

Цена

129 ден.

Вредност

230 ден.

Попуст

44%

Заштеда

101 ден.

Купени: 72

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата ЈБТ)

  Одведи ме таму

  078744822

Добивате

Machete сендвич

 • Состав: Pico De Gallo (домат, кромид, пиперка, пченка), мелено месо/пилешко месо, мексикански сос, сос од авокадо, сенф, павлака и марула.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

BackYard Bar and Kids Area е комфорен локал во центарот на Скопје. Модерено и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.