0 ја следат оваа компанија


Мачорот Пабло - Сликовница за деца

200 ден.

150 ден.

Опис

? Драги другарчиња,

Приказната за мачорот Пабло ја носиме во вашиот дом.

? Овие празници поминете ги во друштво со најубавиот мачор, другар на малата Мери, но и на сите дечиња.

? Сликовницата можете да ја добиете по промотивна цена од само 150 денари

? Пишете ни кому и каде и ние ќе ви ја доставиме во најкраток рок.

? Ви благодариме што сте дел од оваа убава приказна , бидете здрави, среќни и насмеани.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 450 денари
  • Достава (110 ден.)
  • Време потребно за достава: 3-4 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 077 791 677
  • Види ја продавницата на "Мачорот Пабло" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Приказната за Пабло, веќе е достапна во печатено издание и како видео сликовница.

Во сликовницата низ приказната за Пабло, миленичето кое малата Мери го добива како новогодишен подарок, децата имаат можност да ги научат основните навики за здрав живот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.