Брзи резултати за кратко време! 46% попуст на мадеро масажа во Студио Оксалис во вредност од 900 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

46%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Мадеро масажа за жени

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 31.05.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за жени

Опис

Повелете во новоотвореното Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.