За мазна кожа! 42% попуст на антицелулитна бразилска мадеро терапија од Магични раце во вредност од 500 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Купени: 22

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Антицелулитна бразилска мадеро терапија 

*Времетраење на масажата е 50 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.09.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Бразилската мадеро терапија не е иста како класичната мадеро терапија. Бразилската мадеро масажа достигнува длабоко под слоевите на ткивата за да ги активира клетките внатре. Придобивките од бразилската мадеро терапија се тоа што ги намалува масните наслаги околу половината, го елиминира вишокот на бутовите, ја стеснува половината, ги дефинира рацете и нозете, ги формира бутовите и задникот, ги намалува таложењата на грбот и абдоменот и ги прераспределува мастите на задникот.

Бразилската мадеро терапија станува апсолутен хит во светот и станува сè попопуларна секој ден. Третманите даваат до 6 пати побрзи резултати во споредба со класичните. Со бразилската метеротерапија, можни се големи трансформации за еден ден односно еден третман. Не е неопходно да се чекаат 10 третмани за да се види разликата бидејќи со секој третман се постигнува разлика.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.