29% попуст на пакет од 5 мадеро + 5 детокс масажи во Студио Мисс во вредност од 3500 ден. по цена од 2499 ден.

Цена

2499 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

29%

Заштеда

1001 ден.

Купени: 2

 • Ул. Венијамин Манџуковски 24-3/1, Скопје

  Одведи ме таму

  2 460 026

  szarioska@gmail.com

Добивате

Пакет од 5 мадеро + 5 детокс масажи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 16.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

ШТО Е МАДЕРОТЕРАПИЈА
Мадеротерапија е антицелулитен третман со посебно дизајнирани дрвени оклагии, прилагодливи на различни делови на телото, самата терапија се работи со 5 анатомски оклагии.
Вистински избор е за:
Постигнување брзи резултати за разлика од рачната масажа
~5 мадеро терапии заменуваат 10 рачни масажи
~стимулација на лимфниот систем
~исфлање токсини и вишок вода
~намалување масни наслаги
~забрзување на мрзливи црева и метаболизмот
~обликување
~редукција на обем

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.