53% попуст на пакет од 5 мадеро масажи во Студио за здраво тело Позитива во вредност од 4000 ден. по цена од 1900 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

53%

Заштеда

2100 ден.

Купени: 7

 • ул. Златко Шнајдер 12

  Одведи ме таму

  078350489

  stevanova_katerina@hotmail.com

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

Студио за здраво тело Позитива е место каде може да ја препуштите грижата за општата благосостојба на вашето тело. Во време на стресно и брзо темпо на живот, каде посотојано сме опколени со технологија и најголемиот дел од времето го поминуваме седејќи, очекувани се проблеми и пореметување на држењето на телото, пропратени со болки во 'рбетот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.