34% попуст на мадеротерапија на цело тело во времетраење од 50 минути од Магични раце во вредност од 600 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

34%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

Купени: 25

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Mадеротерапија на цело тело (времетраење: 50 минути)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2022 до 25.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.