Совршен изглед за вашето тело! 29% попуст на пакет од 10 мадеротерапии во Diamond Beauty by Lena во вредност од 3500 ден. по цена од 2500 ден.

Цена

2500 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

29%

Заштеда

1000 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • ул. 23ти Октомври бр.10, Скопје

  Одведи ме таму

  070664776; 077653784

  [email protected]

Добивате

Пакет од 10 мадеротерапии

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2022 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

El Diamond е спој на салон и академија за убавина на едно место.  Салонот нуди голем број на услуги за Вас, располага со врвно обучени и сертифицирани стручни лица кои ќе ви овозможат целосно уживање во користење на нашите услуги.

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Депилација
 • Шминка
 • Маникир и педикир
 • Microblading 
 • Powder brows
 • Jапонско исцртување на веѓи
 • Мадеротерапија
 • Вакум слим
 • Трајна шминка
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.