50% попуст на пакет од 5 третмани мадеротерапија + 5 антицелулитни масажи во Bombshell Beauty Bar во вредност од 5000 ден. по цена од 2500 ден.

Вредност

5000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2500 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

5 третмани мадеротерапија + 5 антицелулитни масажи (времетраење: 40 мин.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.01.2020 до 29.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Редифинирајте ги контурите на вашето тело и видливо намалете го целулитот во Bombshell Beauty Bar.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.