Специјална понуда на најефикасната масажа за обликување на тело! До 60% попуст на една или пет пакет мадеротерапии по избор во Lotus Medikus

Цена од

299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

Купени: 9

 • Варшавска 14/2, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076998309

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Еден третман мадеротерапија 600 ден. 299 ден.
Пакет од 5 мадеротерапии 3,000 ден. 1,190 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.03.2023 до 15.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Мадеротерапијата или терапија за отстранување на целулитот со користење на дрвени елементи во различен облик, наречени оклагии е техника на длабока масажа на ткива. Предноста на овие дрвени елементи е во тоа што обезбедуваат интензивен притисок на целулитот и намалувањето на масните наслаги. Оваа масажна техника е врвна алтернатива за сите оние со видлив целулит, бидејќи неверојатно ги подобрува пропорциите на телото и изгледот на кожата на третираните области. Всушност, оваа масажа е стимулација на лимфниот систем, а пак лимфниот систем е одговорен за елиминирање на токсините од нашето тело. Мадеротерапија може да се користи за релаксирање, да се намали нивото на стрес и да се третираат деформации предизвикани од лош став или намалена физичка активност.

Мадеротерапијата има повеќе предности:

 • 100% природна, без контраиндикации
 • Ги опушта мускулите
 • Промовира лимфна дренажа
 • Ги отстранува токсините
 • Го забрзува метаболизмот
 • Го уништува целулитот
 • Топи маснотии
 • Ја затегнува кожата

За најдобри резултати!

Најважно од сè е да бидете упорни и да не се откажувате посебно доколку сте во онаа категорија која има поголем проблем со целулитот затоа што резултатите се посебно видливи после направените третмани од нашиот стручен и професионален тим.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.