0 ја следат оваа компанија


Madrid

3490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

UMADC

Опис

Мадрид има меки силиконски слушалки и силиконски наметки GoFit, резерви за ушницата за удобно и посигурно вклопување. Нивниот практичен вграден далечински управувач има микрофон и контроли за јачина на звук, така што нема потреба да го барате вашиот уред за да одговарате на повици или да управувате со вашата музика во движење. За дополнителна функционалност, слушалките може да се спојат магнетно. Може да се носат околу вратот, секогаш на дофат, кога не се користат.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.