Најниска цена! 66% попуст на тава за мафини по избор од залихите во вредност од 500ден. по цена од 169 ден.

Цена: 169 ден.

Најниска цена! 66% попуст на тава за мафини по избор од залихите во вредност од 500ден. по цена од 169 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

66%

Заштеда

331 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 368

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • aviotrejd@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Тава за мафини

 • материјал: тефлон

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.12.2016 до 30.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.
 • Со овој купон добивате и бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Недела на бесплатна достава (15.03 – 31.03.2017)” за купени миниум 2 производи од оваа ЛИСТА НА ПРОИЗВОДИ со минимална нарачка во вредност од 100 ден!
 • По купувањето на купонот задолжително пополнете ја формата за бесплатна достава на следниот ЛИНК за да ги оставите вашите податоци. Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.

Опис

Тава за мафини

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Nadezda

Од каков материјал е изработена тавата?

Член на Grouper од: 25-01-2011

stojadin1

I mene me interesira, materijal na izrabotka ?

Член на Grouper од: 28-08-2011

stojadin1

I mene me interesira, materijal na izrabotka ?

Член на Grouper од: 28-08-2011

stojadin1

I mene me interesira, materijal na izrabotka ?

Член на Grouper од: 28-08-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ