Магично црево Magic Hose во големина по избор

600 ден.

390 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

16
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

15m 600 ден. 390 ден.
22.5m 750 ден. 490 ден.
30m 910 ден. 590 ден.
45m 1,210 ден. 790 ден.
60m 1,520 ден. 990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Автоматско издолжување
 • Лесно наводнување
 • Компактно за складирање
 • Магично црево кое кога е собрaно не завзема многу простор, а по потреба истото може да се издолжи според одредена димензија
 • Цревото доаѓа со ергономска прскалка која има 7 различни програми на прскање
 • Компатибилно со сите стандардни приклучоци и продолжетоци за црева за вода
 • Цревото ви овозможува без проблем да ја полевате вашата градина, да го миете вашиот автомобил и сите останати активности за кои ви е потребна вода
 • Магичното црево е исклучително лесно црево, направено од материјал кој не може да се прекрши. Тајната е во самата технологија на изработка на ова црево кое може да се прошири во должина до 3 пати од првобитната состојба кога не е активно
 • Бојата зависи од достапноста на залиха

НАПОМЕНА: При употреба прво пуштете слаб млаз вода па потоа зголемете го бидејќи наеднаш ако го оптоварите цревото може да дојде до оштетување

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2019 до 19.04.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.