51% попуст на арома терапија + масажа на лице во Магични Раце во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

Купени: 6

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Арома терапија + масажа на лице во Магични раце

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Препуштете се на вистински професионалци и опуштете го вашето тело и сетила.

Магични Раце ги врши следните услуги:

 • Изработка на нокти
 • Депилација
 • Масажи
 • Третмани на лице
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.