За целосно опуштање и длабока релаксација! 50% попуст на кинеска традиционална магнетна масажа во Магични Раце во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени: 13

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Кинеска традиционална магнетна масажа 

*Времетраење на една масажа е 50 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Кинеска традиционална магнетна масажа – медицинска масажа која вклучува нежна терапија која што ги намалува болките, го намалува воспалението на мускулите и има антицелулитно дејство.

Препуштете се на вистински професионалци и опуштете го вашето тело и сетила.

Магични Раце ги врши следните услуги:

 • Изработка на нокти
 • Депилација
 • Масажи
 • Третмани на лице
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.