До 37% попуст на магично црево Magic Hose во големина по избор + бесплатна достава

До 37% попуст на магично црево Magic Hose во големина по избор + бесплатна достава

img

Вредност

599 ден.

Попуст

37%

Заштеда

219 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 66

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Магично црево со големина по избор:

 • 7.5m, цена: 599 ден. 380 ден.
 • 15m, цена: 630 ден. 399 ден.
 • 22.5m, цена: 699 ден. 499 ден.
 • 30m, цена: 750 ден. 549 ден.
 • 45m, цена: 899 ден. 699 ден.

 


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики:

 • Автоматско издолжување
 • Лесно наводнување
 • Компактно за складирање
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ