Голема Magnetik Group Outlet акција! Купон од 99 ден. со кој добивате до 30% дополнителен попуст на веќе намалените Оutlet цени со попусти до 50% на цел асортиман од светски познатите брендови: Max&Co, Pinko, Marella, Yamamay и многу други

Цена

99 ден.

Купени: 64

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате дополнителен попуст на веќе намалените outlet цени на целиот асортиман од светски познатите брендови:

Дополнителен 30% попуст:

 • Max&Co
 • Pinko
 • Weekend Max Mara
 • Marella
 • Carpisa
 • Yamamay

Дополнителен 20% попуст:

 • Liu Jo
 • Penny Black
 • Paul&Shark
 • Gerry Weber

*Брендовите во OUTLET-от се со веќе намалени цени до 50% попуст

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Magnetik Group Outlet
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Oснована во 1992 година, Магнетик Групацијата со својата понуда на женска и машка модна облека и модни додатоци, денес е синоним за врвна услуга, квалитет, стил и елеганција. Со 13 франшизни монобренд продажни салони, кои опфаќаат 12 светски познати модни брендови, Магнетик Групацијата спаѓа меѓу најголемите трговци со модни производи на просторот на Република Македонија.

Нашето мото: “Нова култура на купување” ја претставува нашата визија во целина. Со околу 100 вработени и промислен избор на најуспешни модни марки овозможуваме купувањето да биде посебно и единствено доживување во нашите продажни салони.

Филозофијата на Магнетик Групацијата е насочена кон пазарот, обрнувајки особено внимание и почитување на потребите на потрошувачите. Нудејќи им квалитетна и врвна услуга, најнови модни трендови, широк спектар на облека и модни додатоци, на секој кој води сметка за себе му овозможуваме да создаде модерен и уникатен изглед.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.