30% попуст на магнетно пикадо во вредност од 700 ден. по цена од 490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на магнетно пикадо во вредност од 700 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

30%

Заштеда

210 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

30% магнетно пикадо + бесплатна достава

 


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Одлично магнетно пикадо за забава со најблиските. Пикадото е со дијаметар од 33 cm. Стрелките се со метална основа. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.