12 ја следат оваа компанија


Magnezi B6 (90 таблети)

825 ден.

Шифра:

CV0163

Опис

Додаток во исхраната Во денешно време и со ова брзо темпо на живот, човечкиот организам е секојдневно изложен на разни предизвици. Производот MagneZi B6 во својот состав содржи: магнезиум, витаминБ6 и цинк... ДАЛИ ЗНАЕВТЕ ДЕКА... Една таблета MagneZi B6 обезбедува количина на магнезиум како 1 литар млеко! Дозирање: 1 таблета дневно или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 90 СОСТАВ 100 мг Магнезиум, 5 мг Цинк, 5 мг Витамин Б6 (пиридоксин) ВНИМАНИЕ! Лицата со бубрежни болести треба да се консултираат со лекар пред употреба на производот! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.