7 ја следат оваа компанија


Маица со апликација, со избор на бои и големини

350 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Памук 95% Ликра 5% 

Произведено во Македонија

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Плетенка е фирма која работи успешно од 2011 год. во соработка со Македонскиот бренд ideal.

Со кој нудиме производи со првокласен квалитет на чешлан памук, ликра, кој со својата мекост дава комплетна удобност, достапни во повеќе нијанси и големини.

Плетенка застапува продажба на повеќе видови фирми кои продаваат текстил, трикотажа, долен веш, модни додатоци и др.

Исто така пред се ви нуди квалитет и гаранција за производот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.