12 ја следат оваа компанија


Маица со принт по избор

600 ден.

390 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Маица со принт по избор - фотографија, текст или лого

  • 100% памук
  • Дигитален фул колор принт A4 формат
  • За црни маици или во боја се доплаќа 100 денари

За да го порачате овој производ потребно е да испратите фотографија или текст што сакате да се отпечати заедно со купон код и пин код на Вибер: 078 910 944 или на email: [email protected]

Детали за испорака

 

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.