39 ја следат оваа компанија


За затегнато тело! Маица за затегнување во големина и боја по избор

1200 ден.

299 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

7
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 •  x 1 маица за затегнување: за мажи
 • Растеглив материјал
 • Зацврстувачки панели
 • Може да се пере во машина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.