7 ја следат оваа компанија


- 17%

Маица "Жена, мајка, кралица"

900 ден.

750 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Маица со дизајн 

"Жена, мајка, кралица"

- 100 % памук

- број по избор (S-XL)

 

Детали за испорака

Испорака

 • За испораката на сите нивни производи се доплаќа 120 денари, за испорака на територијата на Скопје
 • За испораката на сите нивни производи надвор од Скопје се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава:6-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 078 367 758
 • Види ја продавницата на "ТиноСки" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "ТиноСки"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 15 дена на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

TиноСки - дизајн и креативни решенија за лични и корпоративни потреби. Уникатни рачно цртани персонализирани подароци. За сите детали пишете ни порака 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.