41 ја следат оваа компанија


- 17%

Автомобил 1:24 BMW Z8 – Maisto

900 ден.

749 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000735
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Автомобил 1:24 BMW Z8. Метален автомовил со пластични делови, реплика на оригиналниот модел. Вратите на автомобилот се отвараат. Направен со многу детали. 

 • Големина: 1:24
 • Производител: Maisto
 • Играчката е наменета за возраст од 3+ години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.